VIDEO | On see mees või on see masin? Abdel-Aziz lõpetas mängu 11 järjestikuse superpallinguga!

Nimir Abdel-Aziz pallingul. | Foto: CEV

Meistrite liiga uue hooaja esimese mängu lavastaja võiks kandideerida Oscarile, sest paremat sissejuhatust tugevaimale eurosarjale naljalt välja mõelda poleks võimalik.

Itaalia hiid Trentino alustas kodus Trentos toimuvat “mulli” Venemaa meistri Novosibirski Lokomotiivi vastu mõlema sidemängijata, kes jäid koroona tõttu turniirist eemale, ja kasutas sel positsioonil hädaolukorras Hollandi ründetähte Nimir Abdel-Azizi. 28-aastane diagonaalründaja, kes tegutses karjääri algusaastatel just sidemängija kohal, sai oma tööga küll enam-vähem hakkama, ent kaks esimest geimi kaotati tühjade tribüünide ees siiski 21:25 ja 23:25.

Kaks järgnevat õnnestus Trentinol aga võita 25:23 ja 25:23. Mängu lõpp jäi seega viienda geimi otsustada. Trentino haaras kohe geimi alguses väikese algedu ning seisul 4:2 pääses servima Abdel-Aziz. See, mis järgnes, on tänaseks kirjutatud juba ajalukku. Abdel-Aziz realiseeris kogu ründejõu, mis varasemas mängus oli positsioonivahetuse tõttu sisse jäänud, servijoone taga ja aitas meeskonnale tuua 11 punkti järjest, mis tähendas ühtlasi otsustava geimi 15:2 (!) võitu.

Abdel-Aziz ja Trentino kuuluvad teatavasti sarnaselt Martti Juhkami koduklubile Friedrichshafenile E-alagruppi. Täna kohtub Friedrichshafen Trentos kell 17 Novosibirskiga ja homme sama aeg just Trentinoga.

Nimir Abdel-Aziz tõstetööd tegemas. | Foto: CEV

Loe ka: Juhkami alustas Meistrite liigat ilusa võiduga, Abdel-Aziz tegi viiendas geimis imet