VIDEO | Perugia alistas kindlalt Poola aasta spordipersooni ja Monza

Filippo Lanza valiti teist korda järjest kohtumise parimaks. | Foto: Perugia Facebooki leht

Itaalia kõrgliigas teenis nädalavahetusel taas võidulisa Perugia, kes alistas kodus 3100 pealtvaataja ees 3:0 (18, 17, 21) Monza.

Võitjate tulemuslikumad olid ühepoolses kohtumises sarnaselt meeskonna eelmisele mängule nurgaründajad Wilfredo Leon (rünnak 55%) ja Filippo Lanza (rünnak 61%), kes kogusid vastavalt 14 (+6) ja 13 punkti (+7). Temporündaja Roberto Russo lisas 10 (+6) ja diagonaalründaja Aleksandar Atanasijevic vaid 9 punkti (+4). Robert Täht pääses kolmandas geimis korra servima, ent eksis. Meeskonna neljas nurgaründaja Oleg Plotnitski väljakul ei käinud.

Monza resultatiivseim oli 10 punktiga (+4) 2018. aastal Poola koondise MM-tiitlini tüürinud ja mullu Poola aasta spordipersooniks valitud Bartosz Kurek, 9 punkti (+2) lisas Donovan Dzavoronok.

Itaalia liiga liidrina jätkab Civitanova Lube, kes alistas eile 3:1 Cisterna Top Volley. Perugia püsib teisel kohal. Monza, kes kaotas eelmisel aastal Itaalia liiga veerandfinaalis mängudega 1:2 just Perugiale, pole ka tänavu oma mängumootorit loodetud moel käima saanud ja jagab alles üheksandat kohta.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht