fbpx
Close

Video | Renee Teppan lõpetas aasta täismängu, võidu ja intervjuuga

Renee Teppan eilses mängus rünnakul. | Foto: PlusLiga

Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra teenis eile Poola kõrgliigas võidulisa, alistades koduväljakul 3:0 (22, 21, 15) Bydgoszczi.

Eesti koondise diagonaalründaja pääses üpris pika pausi järel tiitlikaitsja algkoosseisu, sest meeskonna kapten Mariusz Wlazly jäi õlavigastuse tõttu kohtumisest eemale. Teppan kogus 8 punkti (+2). Pärnakas realiseeris 14 tõstest 5, lisaks tõi ta 2 punkti blokiga ja 1 punkti serviga.

Võitjate resultatiivseim oli Artur Szalpuk 14 punktiga (+6), Jakub Kochanowski lisas 13 punkti (+9). Bydgoszczile, kes hooaja esimeses omavahelises mängus võitis Belchatowit, tõi Maksim Morozau 11 punkti (+7).

“Viimased nädalad on meie jaoks rasked olnud, kuid selline on elu. Peame koos tugevaks kasvama ja sellisest olukorrast välja tulema. Mul on hea meel, et kaotustest hoolimata tulevad poolehoidjad jätkuvalt saali meid toetama. On väga tähtis, et teenisime sellest mängust kolm punkti,” sõnas Teppan mängujärgses intervjuus.

“Tänasega (eilsega – toim.) algas teine ring ning ma olen kindel, et hooaja teine pool kujuneb meie jaoks palju edukamaks kui esimene,” lisas Teppan, kes naaseb täna kodumaale Eesti koondist aitama.

Belchatow jagab liigas 21 punktiga viiendat kohta, Bydgoszczil on kuus punkti vähem.

PlusLiga tabel.

 

scroll to top