fbpx
Close

VIDEO | Justkui Tähe teisik: esimest hooaega välismaal mängiv saarlane paistab silma efektsete rünnakutega

Tagaliinirünnak on Kevin Saare üks peamisi leivanumbreid.| Foto: Thomas Läderach/Luzern Volley

Kevin Saar on üks nendest Eesti võrkpalluritest, kes mängib välismaal alles esimest hooaega. Olgugi et Šveitsi kõrgliiga ei kuulu Euroopa tugevamate sekka, väärivad saarlase esimesed kuud Luzerni Volley’s kiidusõnu.

Kiirelt klubi kapteniks valitud Saarest on saanud üks kohaliku liiga resultatiivsemaid mängijaid, kes toob keskmiselt 15 punkti mängus.

Nagu mäletavad koduse liiga jälgijad eelmistest hooaegadest ning tõestavad allolevad videod tänavusest sügis-talvest, kuulub Saar Eesti efektsemate võrkpallurite hulka. Naljaga pooleks võib öelda, et 23-aastane nurgaründaja loeb oma rünnakut õnnestunuks vaid siis, kui pall õnnestub kolme meetrisse lüüa ja emb-kumb – pall või põrand – katki teha.

Eduka välismaa-debüüthooaja valguses saab olema huvitav näha, kas Gheorghe Cretu toob suvel esmakordselt koondiselõhna nuusutada saanud Saare rahvusmeeskonda ka eelseisvaks EM-valikmänguks Lätiga. Teatavasti on just nurgaründaja positsioonil seis kõige ettearvamatum, sest tänaseni pole selge, kas ja millal võiksid uuel aastal rahvusmeeskonda naasta Keith Pupart ja Martti Juhkami.

Seniks aga nautigem roberttäheliku Kevin Saare tipphetki viimastest Šveitsi liiga mängudest!


scroll to top