fbpx
Close

Video | Robert Viiber: stabiilsus, stabiilsus ja stabiilsus – see on sidemängija puhul tähtsaim

Robert Viiber. | Foto: ekraanitõmmis

Eesti rahvusmeeskonna sidemängijana sai eilses sõpruskohtumises Slovakkiaga Markkus Keele kõrval mänguaega ka 204-sentimeetrine Robert Viiber, kellel jäi seljataha isiklikus plaanis edukas hooaeg Tšehhi kõrgliigas.

“Tunne on super! Eesti koondist olen ma alati tahtnud väga esindada. See läheb väga hinge. See on ikkagi midagi teistmoodi kui klubivõrkpall. Mängid ju ikkagi oma riigi eest. See on väga tähtis,” ütles Viiber pärast eilset kindlat võitu intervjuus Võrkpall24.ee’le.

“Olen enda esitusega üldjoontes rahul. Tuli väikeseid vigu ka, aga nüüd saame treeneritega video üle vaadata ja hinnata, mida saaks paremini teha.”

“Aasta Tšehhis andis mulle palju juurde, sest sain kogu hooaja põhikoosseisus olla. Ma usun küll, et olen elu parimas trennis,” lisas 22-aastane Viiber.

Mille kallal peab Viiber enim vaeva nägema lähiajal? “Stabiilsus, stabiilsus ja stabiilsus. See on sidemängijal kõige tähtsam. Seda on ka meeskonnal vaja, et rütm oleks rünnakule minnes kogu aeg samasugune. Vaimne liider pean samuti olema. Seda ma pean endast kuidagi välja pressima, kuigi eks see raske ole,” muigas Viiber.

Eesti ja Slovakkia kohtuvad Rakveres viimast korda täna. Võrkpall24.ee otseülekanne algab kell 16.50 stuudioga.

Vaata ja kuula kogu intervjuud videost!

scroll to top