fbpx
Close

VIDEO | Täht tegi Poola suurklubi vastu fantastilise mängu ja viis Perugia aasta esimese võiduni!

Robert Täht. | Foto: Perugia

Eesti rahvusmeeskonna nurgaründaja Robert Täht näitas Itaalia tippklubi Perugia ridades eile esmakordselt oma tegelikke võimeid, aidates meeskonna koduväljakul 3:1 (-25, 22, 22, 11) võiduni Poola hiiu Belchatowi Skra vastu. Matšivõit tähendas ühtlasi Monini sõprusturniiri triumfi.

26-aastane Täht kogus üleplatsimehena suisa 24 punkti (+20). Võrukas realiseeris 27 tõstest 20 (74!), lisaks lõi ta 4 ässa. Täht sai servi vastuvõtul tööd 21 korral, protsendiks 41. Eestlane, kes on Vital Heyneni käe all ametlikes kohtumistes kogunud mänguaega seni vaid episoodiliselt, valiti kogu kohtumise parimaks mängijaks.

Kui Täht sai kirja täismängu, siis teise nurgaründaja koha jagasid omavahel ära Oleg Plotnitski ja Filippo Lanza, kes tõid kahe geimiga vastavalt 11 (+6) ja 10 punkti (+3). Wilfredo Leon sekkus kolmes geimis vahetusest, realiseeris kõik neli tõstet, lõi ka ühe ässa ja kogus seega 5 punkti (+3). Meeskonna sidemängijana oli Luciano De Cecco asemel aktsioonis reeglina varumängijate hulka kuuluv Tsimafei Žukovski.

Renee Teppani endisele koduklubi Belchatowile, kes võitleb Poolas parasjagu põhiturniiri võidu eest, tõi Artur Szalpuk 23 (+10) ja Dusan Petkovic 10 punkti (+3).

Itaalia liigas peab Perugia uue aasta esimese mängu alles 16. jaanuaril võõrsil Verona vastu.


Vaata mängu täispikkuses:

scroll to top