fbpx
Close

VIDEO | TalTech ja Bigbank tegid tähtsale duellile nutikalt reklaami

Albert Hurt ja Maicel Uibo. | Fotod: ekraanitõmmis

Credit24 Eesti meistrivõistluste vaheringis võõrustab TalTech täna kell 19.30 Tartu Bigbanki. Mängu näeb otsepildis Postimehe vahendusel.

Mäng on oluline mõlema võistkonna jaoks. Ühtpidi vajab TalTech võitu kui õhku, sest vastasel korral saab kindlaks, et nemad tänavu Eesti meistrivõistlustel poolfinaali ei pääse. Teisalt on tulemus oluline ka Bigbanki jaoks, kes noolib vaheringis võimalikult kõrget kohta. Juhul kui Tartu peaks tänase mängu võitma, säiliks neil reaalne šanss võidelda vaheringis esikoha nimel, mis annaks medalimängudeks parima võimaliku asetuse.

Tabeliseis (sisse arvestatud ka Credit24 Meistriliigast kaasa tulnud punktid): Tallinna Selver 10 punkti (2 mängu mängitud), Tartu Bigbank 6 p (1), Saaremaa VK 5 p (1), Pärnu VK 5 p (2), TalTech 1 p (2).

Õhtuse mängu eel tegid nii TalTech kui ka Bigbank nutikalt kohtumisele reklaami. TalTech kutsus võrkpallisõpru interneti vahendusel matši jälgima Eesti kõigi aegade teise kümnevõistleja Maicel Uibo abiga, tartlased näitasid reklaamvideos aga seda, kuivõrd täpse käega mees on liiga jaanuarikuu parim mängija Albert Hurt. Tõsi, Hurda videos jääb igavesteks aegadeks õhku küsimus, kas pall ikkagi läbis korvirõnga või mitte.

Vaata Uibo ja Hurda videot allolevast postitusest!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Võrkpall24.ee (@vorkpall24.ee)

scroll to top