fbpx
Close

VIDEO | TalTech tegi mitme põhimängija puudumise kiuste kaptenile ilusa sünnipäevakingi

TalTech/Tradehouse’i võistkond pärast eilset võitu. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24

Eesti naiste meistriliigas jätkab liidrina TalTech/Tradehouse, kes alistas eile õhtul kodus tühjade tribüünide ees 3:0 (12, 19, 18) Tartu Ülikool/Bigbanki.

TalTechi tulemuslikem oli eelmistel aastatel USA-s õppinud ja mänginud Silvia Pertens 13 punktiga (+5), Merilin Paalo lisas 10 (+7) ning Eliisa Peit ja alles 19-aastane Dzintra Lember 8 punkti (+4 ja +2). Kaptenist sidemängija Julija Mõnnakmäe, kes tähistab täna 30. sünnipäeva, kogus 6 punkti (+4).

TalTechi kindel võit on seda märkimisväärsem, et koosseisust puutusid Eesti koondislased, haiguse tõttu eemale jäänud Nette Peit ja muude kohustuste täitmisega tegelenud Kadi Kullerkann. Samuti oli puudu Kärt Unt. Eliise Hollas mängib Eesti meistrivõistlusi aga Võru ridades, seega polnud ka teda võistkonnas.

Hendrik Rikandi juhendatava Tartu resutlatiivseimaks kerkis Ingris Suvi 10 punktiga (+1), Katariina Vengerfeldt lisas 6 punkti (-1).

TalTech on alistanud meistriliigas Tallinna Ülikooli ja Tartu. Rohkem mänge pole viie naiskonna osalusel toimuvas liigas veel peetud.

scroll to top