fbpx
Close

Video | Timo Tammemaa: naudin täielikult seda perioodi, mil saan diagonaalründajana tegutseda

Timo Tammemaa. | Foto: CEV

Teist aastat järjest Belgia meistriks kroonitud ja Meistrite liigas häid esitusi teinud Timo Tammemaa mängib ajal, mil Oliver Venno ja Renee Teppan puhkavad, Eesti koondises diagonaalründaja kohal.

Temporündajana maailma tipus läbi löönud saarlane sai esimese mängu “uuel” positsioonil (tegelikult on Tammemaa varemgi koondises üksikutes sõprusmängudes sel kohal tegutsenud) kirja laupäeval, kui Eesti kaotas Slovakkiale 0:3. Tammemaa kogus meie resultatiivseimana 18 punkti (+13), olgugi et rünnakuprotsent polnud just esmaklassiline (38).

“Ma ei hakka mingeid vabandusi otsima, miks mäng kõige paremini ei õnnestunud,” ütles Tammemaa. “Sain võimaluse paar nädalat diagonaalründaja mängida. Eks see vajab harjumist lihtsalt, et sidemängijaga rütm leida. Hea, et mängida sain, nii leiabki kõige paremini tunnetuse.”

27-aastane Tammemaa tegutseb diagonaalründajana kuni maikuu lõpuni.

“Isegi kui ma Euroopa Kuldliiga esimestes mängus väljakule ei pääse, siis naudin täielikult seda perioodi, mil saan kasvõi trennis diagonaalina tegutseda,” rääkis Tammemaa. “Hindrek (teine diagonaalründaja Hindrek Pulk – toim.) aitas mind mängu kõrvalt. Me oleme koos kaua mänginud ja head sõbrad. Mõnus on koondises tagasi olla. See annab värskust juurde.”

“Füüsiliselt võiks seis parem olla. Raske hooaeg on seljataga. Pärast kahte puhkepäeva on kindlasti hea tagasi tulla,” lisas Tammemaa.

Eesti koondis alustab Euroopa Kuldliigat laupäeval võõrsil Hispaania vastu.

Vaata ja kuula kogu intervjuud videost!

scroll to top