VIDEO | Tourcoing sai Toobali endiselt koduklubilt valusa kaotuse, Juhkami vahetati välja

Martti Juhkami. | Foto: Tourcoing Volley

Prantsusmaa meistrivõistluste teises voorus pidi Martti Juhkami koduklubi Tourcoing tunnistama eile koduväljakul Rennes’i 3:0 (-29, -23, -22) paremust.

Möödunud suvel 30. sünnipäeva tähistanud Juhkami tõi kahe esimesega geimiga 8 punkti (+2). Kui rünnakul oli rakverelasel keskpärane päev (17-st 7, 41%), siis kehvaks osutus sedapuhku vastuvõtt (45%). Kolmandas geimis asendas Juhkamit 21-aastane Thibaut Thoral, kes ei suutnud mängu muutust tuua. Prantslase kontole kanti vaid 1 punkt (-3).

Kert Toobali endise koduklubi Rennes’i resultatiivseim oli Belgia koondise diagonaal Bram van den Dries 18 punktiga (+11), Tourcoing’le tõid Daniel McDonnell ja Ronald Jimenez 10 punkti (+4 ja +2).

Avavoorus 3:0 Nice’i võitnud Rennes, kes lõpetas eelmise hooaja eelviimase ehk 11ndana, jagab liigatabelis koos Poitiers’iga esikohta, mõlemal on kirjas 6 punkti. Tourcoing jagab 3 punktiga viiendat kuni kaheksandat kohta. Eile said kaotuse teiste hulgas ka tiitlipretendendid Tours ja Montpellier, kes jäid võõrsil alla vastavalt Ajaccio’le ja Cannes’ile.