fbpx
Close

VIDEO | Väline ilu ei peta: Juhkami ja Toobal on terved ja lahinguvalmis

Martti Juhkami ja Kert Toobal. | Foto: kuvatõmmis videost

Täna algavas Credit24 Balti liiga finaalturniiri teises poolfinaalmängus kohtuvad omavahel kodumeeskond Tartu Bigbank ja ajaloo esimese Leedu võrkpalliklubina Final Fouri jõudnud Gargždai Amber-Arlanga. Võrkpall24 võttis kaks Tartu kogenud esindajat kaamera ette ning küsis, kuidas on Martti Juhkami ja Kert Toobali valmis finaalturniiri alguseks.

Martti Juhkami meenutas esimest ja seni ainsat Balti meistritiitlit, mis peatas Tallinna Selveri pika valitsemisaja. “Minu jaoks oli see võib-olla kõige emotsionaalsem võit. Keegi ei olnud Selverit aastaid võitnud, samuti oli see minu jaoks päris esimene tiitel. Kindlasti on see võits siiamaani meeles,” meenutas Juhkami.

“Väline ilu ei peta,” kinnitas Kert Toobal mõlema mehe head tervislikku seisundit. Samuti oli Toobal kindel, et nädalavahetus toob mitu head mängu järjest ja publikul tasub kahtlemata lahinguid A. Le Coqi spordihalli kohapeale nautima tulla. “Eks inimesed peavad uuesti ära harjuma saali tulemisega. Kodus on kindlasti mugavam mänge jälgida, aga hallis on emotsioonid ja tunded hoopis teised.”

Vaata pikemat jutuajamist videost:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Võrkpall24.ee (@vorkpall24.ee)

scroll to top