fbpx
Close

Viljandi meelitas Venno kampa, peatreener asendab platsil leegionäre

Viljandi Võrkpalliklubi mängis hooaja alguses mitu mängu 400-pealise kodupubliku ees, ent praegu pealtvaatajad saali pole lubatud. | Foto: Anna Mölter

Esiliigas debüüthooajal medalit jahtiv Viljandi Võrkpalliklubi on täiendanud enne kevadisi tähtsaid mänge ridu, tuues meeskonda Oliver Venno noorema venna, varasemalt nii Eesti kui ka Soome kõrgliigas mänginud Olari Venno.

“Viljandi peatreener Tauno Lipp võttis ühendust ja kutsus meeskonna treeningutele. Kuna mängisime kunagi koos Võrus, siis oleme pikka aega tuttavad. Ja kuna mul endal on võrkpallist paus juba kahe aasta pikkuseks veninud, siis kripeldas vaikselt ja tahtsin tagasi tulla,” sõnas 29-aastane nurgaründaja. Rannavollet on Olari siiski omajagu mänginud ka viimasel ajal. Näiteks möödunud suvel sai teda näha Eesti karikavõistlustel koos Oliveriga mängimas.

Viljandi juhendaja Tauno Lipp tunnistas hiljuti intervjuus Sakalale, et on vajalikul tasemel sidemängija puudumisel hakanud ka ise taas veidi tõsisemalt treenima. Nagu selgub, oli Lipul plaan tuua võistkonda hooaja otsustavaks faasiks leegionär(e), ent maailmas valitseva olukorra tõttu jäi plaan ellu viimata.

“Mis seal salata: meil oli plaan klubisse väljast mängijaid sisse tuua. Paraku on üleminekuaknad kinni, pealegi ei teadnud ju üldse, kas ja kuidas edaspidi mängime. Ainuüksi ühe inimese toomine Eestisse on keeruline, võttes arvesse isolatsioone ja üleminekutasusid,” ütles 31-aastane Lipp, kes on tulnud Tallinna Selveri kaptenina Eesti meistrikski.

Esiliiga naaseb täna kahekuuliselt mängupausilt, kui Tallinna Spordikool võõrustab kell 18.30 Sõle spordihoones Liider/Rae valda. Viljandi, kes paikneb 12 võistkonna seas kuuendal kohal, kohtub laupäeval kodus LotusTimber/Neemecoga ja pühapäeval võõrsil Tallinna Ülikooliga. Liigat juhib täisedu ehk 9 võidu ja 27 punktiga tiitlikaitsja Tallinna Ülikool.

Videointervjuu Olari Vennoga:

Tabeliseis.
scroll to top