fbpx
Close

Võimalus vollepodcasti jätkule õlg alla panna: “Kuldne geim” otsib kaht uut koostööpartnerit

“Kuldset geimi” veavad saatejuhtidena Rivo Vesik ja Karl Rinaldo, külas käivad meil aga Sten Esna sugused tuntud võrkpallitegelased. | Foto: Võrkpall24.ee

Võrkpall24’s ja Delfis eetris olev taskuhäälingusaade “Kuldne geim” on kerkinud poole aastaga Eesti üheks populaarsemaks sporditeemaliseks raadiosaateks, mida kuulab igal nädalal keskmiselt 2000 spordisõpra.

Saate alalise taustajõu Credit24 kõrval liitub septembris meie tiimiga PVK Trading, kes vahetab küsimusmängu rubriigis välja Sportlandi. Nädala tegija rubriik otsib endale aga uut toetajat, samuti on kavas luua üks uus rubriik, millest kõik saate jälgijad kuulevad loodetavasti õige pea.

Et Võrkpall24.ee’l hetkel eraldi müügimeest palgal pole, pöördume nüüd Sinu poole, hea lugeja. Kui sa tead kedagi, kes teaks kedagi, kellele läheb Eesti võrkpall korda ja kes võiks olla huvitatud koostööst, siis anna sellest märku, helistades portaali peatoimetajale Karl Rinaldole (5334 1955) või võttes ühendust meili teel (karl@vorkpall24.ee).

Lisaks podcastis kõlavale reklaamile pakume omalt poolt toetajale reklaampinda meie spordiportaalides (Võrkpall24.ee, Korvpall24.ee, Käsipall24.ee, Jalgpall24.ee), võimalust sisuturunduslooks ning erinevate kampaaniate ja mängude läbiviimist. Kõik koostöövormid on tänapäevale kohaselt seotud meie sotsiaalmeedia kanalitega. Summad sõltuvad koostöö mahukusest, ent pole mõistagi võrreldavad suures meedias küsitavaga, jäädes kuu lõikes umbes paarisaja euro juurde.

scroll to top