fbpx
Close

Võlgades Pariisi Volley on kuristiku äärel – kas legendaarne klubi kaob?

2012. aastast Pariisi Volley värve esindanud Ardo Kreegi tulevik on sarnaselt klubile ebaselge. | Foto: Pariisi Volley

Prantsusmaa võrkpalliliit teatas augusti keskel, et riigi üks edukamaid klubisid, Ardo Kreegi tööandja Pariisi Volley langeb algavaks hooajaks maksupettuste tõttu esiliigasse. Tänaseks on seis aga nõnda hull, et meeskonda ähvardab võlgade tõttu suisa tegevuse lõpetamine.

“Kas Pariisi Volley teeb oma viimaseid hingetõmbeid?” küsib Le Parisien. Eile õhtul sai klubi president Michel Rougeyron kokku linnaisade ja Pariisi ülikoolide klubiga, et otsida rahamuredele lahendust. Koosolek olevat kestnud neli tundi, kuid tulemust ei toonud.

Ajalehe andmetel sõltub “Prantsusmaa võrkpalli maavärinana raputava uudise” tõekssaamine Pariisi linnast, kelle toetus on seni umbes kaks kolmandikku klubi aastasest eelarvest moodustanud. Nüüd polevat nad enam aga nõus oma 900 000 euro suurust süsti meeskonnale tegema.

Hetkel oleks klubil vaja leida 300 000 eurot võla katteks, aga kuna linn neile raha ei andnud, tähendaks see uue laenu võtmist, mida klubi aga teha ei soovi.

“Teeme lõpliku otsuse klubi jätkamise osas reedesel juhtkonna koosolekul,” sõnas Rougeyron lõpetuseks.

Ühes Pariisiga on lahtine ka Ardo Kreegi tulevik. Eesti koondise temporündaja on parasjagu Tallinnast autoga teel Pariisi ning on sarnaselt võrkpallisõpradele jälginud viimaste päevade sündmuste käiku meedia vahendusel.

scroll to top