fbpx
Close

Võrkpall naaseb enam kui pooleaastase pausi järel teleekraanile

Viimane Eestis peetud võrkpalli telemäng leidis aset märtsi alguses, kui saarlased pidasid euromänge Milanoga. | Foto: Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi homne Credit24 Meistriliiga kohtumine Tallinna Selveriga jõuab Kanal 12 vahendusel kõigi võrkpallisõpradeni. Otseülekanne algab Kuressaarest kell 18.55.

Saarlased alustasid Balti liigat nädalavahetusel võõrsil raske 3:1 (-29, 23, 22, 23) võiduga Klaipeda Amberi üle ning noppisid maksimaalsed 3 punkti. Selver, kes kuulub sarnaselt oma homsele vastasele tiitlipretendentide hulka, jäi aga esmalt kodus 2:3 (-11, -26, 23, 22, -8) alla Tartu Bigbankile ja kaotas seejärel 1:3 (-18, -21, 19, -28) ka Tallinna Tehnikaülikoolile. Selveril on seega kahe mängu järel tabelis vaid üks punkt.

Homset ülekannet toodetakse viie kaameraga, režissöörina võtab koha sisse oma ala spetsialist, Eesti rahvusmeeskonna abitreeneri Oliver Lüütsepa onupoeg Taavi Lüütsepp.

Kokku tehakse tänavu kodusest võrkpallist mitukümmend teleülekannet. Vaatajateni jõuab valik Credit24 Meistriliiga põhiturniiri mänge ning finaalturniir, meeste Eesti meistrivõistluste otsustava faasi kohtumised ning meeste ja naiste karikafinaal. Seda kõike mõistagi juhul, kui Covid-19’l muid plaane pole.

scroll to top