fbpx
Close

Võrkpall24.ee teeb otseülekande ka Eesti naiskonna sõprusmängudest

Eesti rahvusnaiskond peab uuel nädalal esimesed mängud pärast jaanuaris EM-pileti lunastamist. | Foto: volley.ee

Eesti rahvusnaiskond peab uue nädala lõpus Tallinnas Audentese spordihoones kolm kontrollkohtumist Soomega. Võrkpall24.ee teeb koostöös võrkpalliliiduga mängudest otseülekanded.

Andrei Ojametsa hoolealuste suve esimesed sõprusmängud algavad reedel, laupäeval ja pühapäeval kell 18.00. Tegu on ettevalmistavate kohtumistega mai lõpus algavaks Euroopa Hõbeliiga turniiriks.

Eesti ja Soome kuulusid mäletatavasti EM-valikturniiril koos E-alagruppi ja pääsesid mõlemad finaalturniirile, mis toimub selle aasta augustis. Esimese omavahelise mängu võitis valikturniiril Soome 3:2, teises jäi peale Eesti 3:1. Euroopa edetabelis, mida uuendati viimati 2018. aasta oktoobris, paikneb Soome 19. ja Eesti 29. kohal.

Erinevalt Eesti meeskonnast mängib meie naiskond sõpruskohtumisi sisuliselt oma parimas koosseisus. Eemale jäävad vaid Prantsusmaa esiliigas viimaseid mänge pidavad Kristiine Miilen, Eliise Hollas ja Kristel Moor. Kohal on aga põhitegijatest nii Kertu Laak, Julija Mõnnakmäe, Liis Kullerkann, Anu Ennok, Nette Peit kui Kristi Nõlvak.

Loe ka: Võrkpall24.ee teeb Eesti rahvusmeeskonna sõprusmängudest otseülekanded

scroll to top