fbpx
Close

Võrkpall24 uueks peatoimetajaks sai Kertu Laak

Uus ja vana peatoimetaja ehk Kertu Laak ja Karl Rinaldo. | Foto: Gertrud Alatare/Võrkpall24

Eesti suurim võrkpalliportaal Võrkpall24 vahetab kolme ja poole aasta pikkuse tegevusaja jooksul esmakordselt peatoimetajat, kui Karl Rinaldolt võtab töö üle Kertu Laak. Uus peatoimetaja on ametis veebruarist kuni aprilli lõpuni.

23-aastane Laak, kes valiti hiljuti taas Eesti parimaks naisvõrkpalluriks, otsustas võtta profispordist pausi ja esindab selle hooaja lõpuni Eesti meistriliigas Viljandi Metalli ridu. Ajarkirjanikuna on Laak saanud tuleristsed paaril viimasel aastal Võrkpall24 portaalis hobikorras erinevaid artikleid kirjutades.

“Kui sai selgeks, et Kertu mängib hooaja lõpuni Viljandis, tekkis kohe idee pakkuda talle võimalus end oma teisel meelisalal ehk ajakirjanduses tõsisemalt proovile panna. Eelolevad kolm kuud annavad talle ehk aimduse, kas pärast võrkpallurikarjääri lõppu võiks just žurnalistikaga seonduv olla miski, mida ta põhitööna teha sooviks,” ütles Rinaldo.

“Kertu potentsiaal ajakirjanikuna on minu hinnangul võrreldav tema võimetega võrkpallis,” jätkas Rinaldo. “Mäletan hästi, kui ta kirjutas portaali oma elu esimese loo. Kui reeglina tuleb esmakirjutajate lugusid põhjalikult parandada, siis Kertu puhul oli õigekiri ja sõnaseadmine kohe paigas. Korrigeerida tuli vaid üksikuid iluvigu. Tema tähelepanelikkus, õppimisvõime ja pühendumus on see, mis annab mulle kindluse, et ta saab uue rolliga hästi hakkama. Samuti on ta ju täielikult võrkpallis sees ja tunneb ala köögipoolt, mis on taolises töös, kus tuleb igapäevaselt allikatega suhelda, üks hea tulemuse aluseid. Ka inimlikud omadused pole vähetähtsad. Kertu on inimesena hästi aus ja avatud ning oskab õigel ajal nii tõsiselt tööle keskenduda kui ka nalja visata. See teeb temaga koostöö lihtsaks ja meeldivaks.”

“Olin meeldivalt üllatunud, et peatoimetajatööd just mulle pakuti,” kommenteeris Laak. “Paar aastat tagasi alustasin portaalis tööd oma lõbuks hobikorras ja puhtast uudishimust ajakirjanduse vastu. Praegu, kui olen profispordi mõneks ajaks pausile jätnud, on minu arvates ideaalne hetk väljakutse vastu võtta ja ajakirjanikutööd veelgi paremini tundma õppida. Loodan koos portaali laheda tiimiga kostitada Võrkpall24 lugejaid jätkuvalt põnevate uudislugude, sisukate intervjuude ja kõige muu võrkpalliga seonduvaga!”

Rinaldo keskendub eelolevatel kuudel erinevatele uutele võrkpalliprojektidele, millest portaali lugejad saavad loodetavasti juba kevadel täpsemalt kuulda. Samuti jääb ta muude tegemiste kõrvalt nii nõu ja jõu kui ka osakoormusega reporterina peatoimetaja Laagile appi. Portaalis jätkavad kaastöö tegemist veel Reijo Mälton ja Getter Rang.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Võrkpall24.ee (@vorkpall24.ee)

scroll to top