fbpx
Close

Võrkpall24 podcast “Kuldne geim” | Kas Rivo Vesik võiks 38-aastasena naasta tippvõrkpalli?

Saatejuhid Uku Rummi, Rivo Vesik ja Karl Rinaldo. | Foto: Siim Semiskar

Eesti spordis on täna omamoodi ajalooline päev, sest eetrisse läheb esimene võrkpalliteemaline taskuraadio saade “Kuldne geim”.

Saadet juhivad kolm läbi ja lõhki võrkpalli sees olevat inimest, kes tegutsevad tegelikult ala sees täiesti erinevate valdkondadega. Rivo Vesiku näol on tegu endise tipprannavõrkpalluri ja tänase Venemaa rannavollekoondise treeneriga, Uku Rummi manageerib TalTechi nais- ja meeskonda ning Karl Rinaldo veab ajakirjanikuna Võrkpall24.ee portaali.

Saate sissejuhatavas osas teeme tutvust Vesiku ja Rummiga. Meenutame “vanu häid aegu” vastavalt Pärnus ja Rakveres, kus võrkpall oli nimetatud meeste noorusajal eriti populaarne spordiala. Muuhulgas saame teada, mil moel Vesik Audentese võrkpalliklubi varumeestenurgast äkitselt maailma rannavõrkpallieliiti kerkis ja millisel tasemel võiks ta täna 38-aastasena veel mängida.

Saate teises pooles lahkame aga Eesti võrkpalli päevakajalisemaid teemasid. Võtame luubi alla nelja-aastase vahe järel Credit24 Meistriliiga võitnud Tartu Bigbanki ning selle edu valemi, arutame teiste Eesti tippklubide hetkeseisu üle, heidame pilgu välismaal mängivatele Eesti võrkpalluritele ning valime nädala tegija.

Kuldne geim läheb eetrisse igal kolmapäeval ning alates järgmisest nädalast on stuudios ka külaline.

Avasaade valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Baltmani ja Delfiga.

scroll to top