fbpx
Close

Võrkpalliliit: üritame leida finaalturniiri korraldamiseks alternatiivseid lahendusi

Saaremaa Võrkpalliklubi ja Pärnu Võrkpalliklui. | Foto: volley.ee
Suurt võrkpalli ei pruugi sel nädalal näha Kuressaares ega ka kusagil mujal Eestis. | Foto: volley.ee

Sel reedel ja laupäeval Kuressaares toimuma pidanud Credit24 Meistriliiga finaalturniir Kuressaares ei toimu. Eesti Võrkpalli Liit kaalub alternatiive, info võimaliku toimumisaja ja koha suhtes saabub lähiajal, teatati täna pärastlõunal pressiteate vahendusel.

Eesti Võrkpalli Liit sai täna Saaremaa vallavalitsuselt kirja, milles viidates Terviseameti 10. märtsil avalikustatud soovitustele, teatati valla otsusest mitte toetada Credit24 Meistriliiga finaalturniiri toimumist Kuressaares sel nädalavahetusel.

EVF aktsepteerib Saaremaa valla otsust ja üritab leida finaalturniiri korraldamiseks alternatiivseid lahendusi. Finaalturniiril osalevate klubide esimene valik on, et Final Four toimuks Eestis samadel kuupäevadel ehk 13. ja 14. märstil.

“Ootame ära Terviseameti kõige värskemad soovitused ning juhised. Kohe kui on turniiri toimumise kohta uut informatsiooni, edastame selle ka üldsusele,” sõnas Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe.

Võrkpall24 vabandab siinkohal keskpäeval avaldatud uudise osas, kus kirjutasime, et finaalturniir toimub Kuressaare asemel Tartus. Eesti peaministri Jüri Ratase tänases Riigikogu infotunnis antud kommentaaride põhjal on ka see variant praeguseks juba suure küsimärgi all, kuigi Tartu klubi oleks valmis turniiri korraldamise enda peale võtma.

scroll to top