fbpx
Close

Koduseks EM-iks valmistuv Eesti koondis võõrustab Hispaaniat

Tänu kümmekonnale võrkpallisõpradele, kes pöördusid eile Võrkpall24 poole, uurimaks, kas ja mil moel saaks Eesti rahvusmeeskonna viimastele kontrollmängudele enne ajaloolist EM-finaalturniiri kaasa elada, oleme otsustanud tänasest Eesti ja Hispaania matšist otseülekande teha.

Kell 17.00 algavat kohtumist kommenteerivad Karl Rinaldo ja Rivo Vesik, otseülekanne algab juba kümme minutit varem. Et pidurdada koroonaviiruse levikut ja tagada koondise maksimaalne kaitstus enne kodust EM-i, publikut saali ei lasta.

Eesti ja Hispaania kohtusid esmakordselt eile, mil võõrustajad teenisid Saku suurhallis kindla 3:0 võidu. Eesti koondis mängis ühtlaselt hästi, suurimad punktitoojad olid lõpuks Ardo Kreek ja Albert Hurt 16 punktiga (+12 ja +9).

Kui eile kuulusid algkoosseisu Kreegi ja Hurda kõrval veel Märt Tammearu, Andri Aganits, Oliver Venno, Robert Viiber ja Silver Maar, siis täna peaks koondise peatreener Cedric Enard andma kuuldavasti mänguaega ka teistele meestele. Homses ainsas ametlikus kontrollmängus on plaan aga kasutada taas eeldatavaid põhimehi.

Tänase ülekande toetajad on Marko Kuusk ja Karl Rinaldo. Kiire reageerimise ja alati hea koostöö eest lähevad tänusõnad aga Baltic Broadcastingu juhile Taavi Lüütsepale.

Kontrollmängud Hispaaniaga:

26. august kell 16.00 Eesti – Hispaania 3:0 (25:20, 25:19, 25:18), lisageim samuti Eestile 27:25

27. august kell 17.00 Eesti – Hispaania

28. august kell 16.00 Eesti – Hispaania (ametlik kontrollmäng, otsepilt Postimees.ee’s)

Rahvusmeeskonna koosseis mängudeks Hispaaniaga:

Sidemängijad: Robert Viiber, Renet Vanker

Diagonaalründajad: Oliver Venno, Renee Teppan

Temporündajad: Ardo Kreek, Timo Tammemaa, Andri Aganits

Nurgaründajad: Robert Täht, Kristo Kollo, Märt Tammearu, Albert Hurt, Karli Allik

Liberod: Silver Maar, Rait Rikberg

 

scroll to top