fbpx
Close

Võrkpallisõpru ootab ees sündmusterohke õhtu

Rainer Vassiljev – Avo Keel ning Janis Sirelpuu – Alar Rikberg. | Fotod: Gertrud Alatare/volley.ee; Riina Vals/SK Duo

Eesti võrkpallisõpradele on laupäeva õhtupoolik võrratu meelisala lainel garanteeritud, sest kell 17.00 võõrustab Tallinna Selver Credit24 Meistriliigas Pärnu Võrkpalliklubi ning kell 19.00 asuvad TalTech ja Tartu Bigbank selgitama Eesti karikafinalisti. Mõlemast mängust näeb otsepilti Postimees.ee’st.

Nii Pärnu kui ka Selver paiknevad Balti liigas tabeli keskel, olles kogunud vastavalt kaheksa mänguga 14 ja kuue mänguga 10 punkti. Karikavõistluste veerandfinaalis, kus meeskonnad omavahel vastamisi läksid, saatis avamängus edu Pärnut, ent teises oli juba kindlalt parem Selver, kes on nüüdseks taganud juba ka finaalikoha. Balti liigas pole meeskonnad tänavu aga veel kohtunud.

Kui Selveri ja Pärnu mängus saab näha Eesti koondise endise treeneriteduo duelli (Rainer Vassiljev vs. Avo Keel) ja mõlemal võistkonnal oleks tabelis kerkimiseks hädasti punkte vaja, siis TalTechi ja Tartu karikamängus on kaalu veel rohkem. Kahest mängust koosneva poolfinaalseeria avamäng peetakse Tallinnas, uuesti kohtutakse homme Tartus.

Nagu selgub, ei saa kumbki meeskond minna mängule vastu täiskoosseisus. “Kert (Toobal) on saanud viimasel ajal trenni taas kaasa teha ja on valmis meid vajadusel aitama. Ronald Järv on meid vahepeal kenasti välja aidanud, kuigi selge on see, et temaga peame mängima natuke teistsugust mängu. Lisaks tekkis meil võistkonnas üks tõsisem vigastus, aga sellest ma enne mängu veel rääkida ei soovi,” ütles Tartu peatreener Alar Rikberg.

TalTechil jäävad mängust eemale kaks vahetusmängijat. “Temporündaja Joonas Popman oli lähikontaktne ja jääb seetõttu mängust eemale, diagonaalründaja Janno Õunpuu viibib aga tööga seoses välislähetusel,” sõnas peatreener Janis Sirelpuu.

Täna peetakse ka Eesti naiste meistriliigas üks kohtumine, kui Audentese SG/Noortekoondis võõrustab kell 16.30 Famila/Võru VK-d. Otsepilti näeb siit.

scroll to top