fbpx
Close

Võru esindusmeeskond naaseb Barruse toetusel peale kaheksat hooaega taas meistriliigasse!

AS Barruse tegevjuht Martti Kork, Võru meeskonna spordidirektor Urmas Tali ja AS Barruse juhatuse liige Andres Linnasaar ühendavad jõud ja toovad Võru esindusmeeskonna taas meistriliiga tasemele. | Foto: Võru Võrkpalliklubi

Võru Võrkpalliklubi ja AS Barrus lõid käed, et pakkuda taas võrukatele meistriliiga tasemel võrkpallielamusi. Viimati hooajal 2014/2015 meistriliigas kaasa löönud meeskond osaleb tuleval hooajal Eesti meistrivõistlustel, Aadu Luukase karikavõistlustel ning Balti liigas, vahendab Võru Võrkpaliklubi kolmapäeval avaldatud pressiteates.

“Oleme aastate jooksul pidevalt oma toetajatega kontakti hoidnud. Barruse otsus tegi meeskonna naasmise võimalikuks,” sõnab meeskonna spordidirektor Urmas Tali pressiteate vahendusel ja märgib, et kõrgliigasse naasmiseks sobivat hetke on pikalt oodatud. “Kindlasti ei tule me selleks, et lihtsalt osaleda. Eesmärk on tuua lähima kolme aasta jooksul Võrule ajalooline medal. Kohalik publik on seda 20 aastat oodanud,” lisab Tali.
“Piirkonna ühe suurima tööandjana peame enda südameasjaks kohalike tegijate toetamist. See, et sponsoreerime tugeva ajalooga võrkpallikogukonda, on meie jaoks igati loogiline samm,” sõnab Barruse juhatuse liige Andres Linnasaar. “Pilgeni täis tribüünide ees medali toomine on suur eesmärk, aga Võrus on see kahtlemata tehtav. Tuhast tõusmine ja võitmine sobib hästi Barruse identiteediga,” lisab Barruse tegevjuht Martti Kork.
Uue peatreeneri nime Urmas Tali veel avaldada ei soovi. “Selle uudisega läheb veel pisut aega, aga kõik tuleb omal ajal. Kindlasti on meie taustajõud igati tasemel.”
Ettevõtmisele õla alla pannud Barrus pole võrkpallisõpradele kindlasti võõras kaubamärk, sest seesama kompanii on juba mitu aastat olnud Võru meistriliiganaiskonna nimisponsoriks.
Võru Võrkpalliklubi meeskond pole aga tänavust esiliigahooaega veel lõpetanud, sest heitlus tiitli nimel veel käib. Esmakordselt esiliigaajaloo jooksul nelja parema meeskonna sekka jõudnud Võru kaotas esimese poolfinaalmatši Viljandile, võõrsilkohtumine leiab aset laupäeval.

scroll to top