fbpx
Close

Võrus näeb uuel nädalal Eesti võrkpalli koorekihti, saarlased lähevad reisile

Pärnu Võrkpalliklubi sidemängija Martti Keel. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Uue nädala kolmel viimasel päeval (6.-9. september) toimub Võru spordikeskuses Jaan Gutmanni 61. mälestusturniir, kus osaleb neli Eesti ja üks Läti meeskond.

Kuu aega enne koduse klubihooaja algust peetaval turniiril löövad kaasa valitsev Eesti meister Pärnu, tänavune Balti tšempion Tartu Bigbank ning Tallinna Selver, Riia Tehnikaülikool ja Võru Võrkpalliklubi.

Kui Pärnul on meeskonna komplekteerimine veel pooleli ja Tartu mitmed põhimehed valmistuvad Eesti koondisega EM-finaalturniiriks, siis Tallinna Selver peaks kontrollmängudel olema väljas oma parima koosseisuga. Võru meeskond pannakse taas üheks turniiriks kokku mujal mängivatest meestest, kuna meistriliigas Lõuna-Eesti klubi juba aastaid esindatud pole.

Eelmisel aastal võitis legendaarse treeneri auks toimuva turniiri Pärnu, kellele järgnesid Saaremaa, Akaa Volley, Limbaži ja Võru.

Saaremaa Võrkpalliklubi mängib samal nädalavahetusel Oliver Lüütsepa koduklubi Akaa Volley poolt korraldataval turniiril Soomes. Lisaks võõrustajatele ja saarlastele osalevad turniiril veel Lempo Volley ja Vantaa Ducks.

 

scroll to top