fbpx
Close

Eesti koondist tabas veel üks valus tagasilöök

Andrus Raadik. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskonna üks kogenumaid liikmeid, pärnakas Andrus Raadik vigastas eile Salos enne koondise esimest kontrollkohtumist Soomega löögikäe väikest sõrme ja peab ette võtma mängupausi.

33-aastane Raadik tegi sõrmele haiget mängueelse soojenduse esimesel löögil, kui üritas võrgu peale läinud palli suruma minna ja tabas käega trossi. Nurgaründaja alustas seejuures ikkagi mängu, ent vahetati peagi välja. Pärast kohtumist läks Raadik haiglasse, kus selgus, et sõrmes on väike murd.

“Andrus peab kaks-kolm nädalat pausi tegema. Ideaalis võiks ta tagasi olla augustis toimuvateks Läti mängudeks, aga pigem on ka see kahtlane,” ütles koondise abitreener Oliver Lüütsepp täna hommikul Võrkpall24’le. Raadik jääb niisiis eemale allesjäänud mängudest Soomega ja poole nädala pärast toimuvatest kohtumistest Poolaga. Lätiga läheb Eesti vastamisi Võrus ja Tartus 6., 7. ja 8. augustil.

Kuna erinevatel põhjustel on praegustest mängudest jäänud eemale nurgaründajatest ka Robert Täht, Keith Pupart, Martti Juhkami ja Märt Tammearu, on meie valik positsioonil, kus reeglina jääb häid mängijaid üle, muutunud väikeseks. Täna ja homme mängudes Soomega on peatreener Cedric Enardil kasutada vaid neli nurgameest: Kristo Kollo, Rauno Tamme, Albert Hurt ja Stefan Kaibald.

scroll to top