Karl Rinaldo | Foto: vorkpall24.ee

Võrkpall24.ee on esimene eestikeelne võrkpalliportaal, mis alustas tegevust 2018. aasta 15. augustil. Meie missiooniks on kajastada Eesti võrkpalli põhjalikumalt, kui seda kunagi varem on tehtud.

Kvaliteetse spordiportaali igapäevane tegemine nõuab täit pühendumist ning ajalist ja rahalist ressurssi, mistõttu otsime pidevalt toetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga kasvada.

“Eesti võrkpallil on täna käes hiilgeajad. Nii meie rahvusmeeskond- kui naiskond osaleb tänavu EM-finaalturniiril, lisaks on meie välismaal mängivate mees- ja naisvõrkpallurite arv kasvanud rekordilistesse kõrgustesse. Uuel hooajal pallib nimelt võõrsil umbes 40 maarjamaalast, kellest omakorda kümmekond kuuluvad Euroopa ja ühtlasi maailma absoluutsesse tippu. Lisaks ootab meid ees koduse liiga viimaste aegade kõrgetasemelisim hooaeg. Et portaali esimesel tegevusaastal on uusi projekte pidevalt peale tulnud, alustades raadiosaatest “Kuldne geim” ning lõpetades telelugude ja veebiülekannetega, otsime rahalisi vahendeid, et toimetuse koosseisu kasvatada ehk enda kõrvale teinegi võrkpallireporter palgata,” ütles Võrkpall24.ee peatoimetaja Karl Rinaldo. “Iga uus koostööpartner on seetõttu täna meie jaoks kulla hinnaga.”

Online Media OÜ portfelli kuuluvad veebiportaalid Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee, Käsipall24.ee, Fightsports24.ee, Tennisnet.ee, Rahajutud.ee ja Tervisetrend.ee ning harrastajate korvpalliturniir Tallinna Rahvaliiga.

Karl Rinaldoga saab ühendust võtta meiliaadressil karl@vorkpall24.ee ja telefoni teel numbril +372 5334 1955.