VIDEO | Brasiilia koondise peatreener segas matšpalli ajal mängu ja sai karistada

Renan Dal Zotto. | Foto: FIVB

Brasiilia koondise juhendaja Renan Dal Zotto sai üleeile hakkama omamoodi koerustükiga, kui viskas mängus Venemaaga viiendas geimis seisul 14:11 palli väljakule, et vastaste punkti ära ei loetaks.

58-aastase peatreeneri tegu on ajanud paljud võrkpallisõbrad tagajalgadele, sest taoline tegu ei kuulu kuidagi ausa mängu juurde. Eriti jabur on asja juures see, et Dal Zotto tegi pahandust hetkel, mil tema meeskond oli niikuinii mängu võitmas.

Brasiilia võitis lõpuks otsustava geimi 15:12 ja on tänaseks juba kindlustanud edasipääsu. Dal Zotto sai aga FIVB-ilt karistada ja tänases mängus USA vastu meeskonda juhendada ei tohi.