fbpx
Close

Podcast “Kuldne geim” | Stuudios läbimurdehooaega tegevad Nõlvak ja Tiisaar. Kas Raadiku vallandamist saanuks vältida?

Vasakult: saatekülalised Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar koos saatejuhtide Uku Rummi ja Karl Rinaldoga. | Foto: Võrkpall24.ee

Aprillikuu esimeses võrkpalliteemalises taskuhäälingu saates “Kuldne geim” on saatejuhtidel Karl Rinaldol ja Uku Rummil külas Eesti ainus professionaalne rannavollepaar Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar (Gerardo’s Toys).

Saate peateemaks on Nõlvaku ja Tiisaare vastuoluline otsus siiruda neli aastat tagasi saalist randa ning kõik see, mis sellele on järgnenud. Teatavasti ei saabunud edu sugugi kiirelt, esimesi tõelisi vilju on duo hakanud tipptasemel turniiridel maitsma alles tänavu.

Päevakajalistest teemadest arutame Eesti koondise nimekirja ja Andrus Raadiku Savo Volley’st lahkumise üle. Kas Raadiku kriitika oli põhjendatud, kuidas saanuks taolist olukorda vältida ning kas mängija vallandamises peaks tundma süüd ka loo avaldanud ajakirjanik?

Mõistagi ei puudu seekordsest saatest ka Sportlandi küsimusmäng.

“Kuldse geimi” kolmas saatejuht Rivo Vesik täidab sel nädalal töökohustusi ja seetõttu saates osaleda ei saanud.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Äripäeva ja Delfiga.

2 Comments

  1. Tervist lugupeetud saatejuht Karl! Olen sinu saate üsna tihe kuulaja ja kiidan su ettevõtlikust. Seekordses saates riivas kõrva väide, et Teras Halli näol on tegemist Eesti esimese korraliku rannahalliga. Olen nimelt ise toksinud palli kahes teises rannahallis Eestis. Üks neist tänaseks enam ei eksisteeri (Näituste hallis oli üks külm plats, kui ei eksi), aga teine kus asju ajab ja korraldab selline meeldiv inimene nagu su nimekaim Karl Jaani, tegutseb oma mõnusas taktis keerukuste kiuste üle kümne aasta. Seega kui sa pole mingisugusel põhjusel sellisest hallist teadlik või oled teadlik, aga ei pea seda piisavalt korralikuks rannahalliks, ole hea mine astu läbi! Olen kindel, et saad sooja vastuvõtu osaliseks ja jääd kogetuga rahule. Mitte liiga kaua aega tagasi viisid ka Rivo koos oma endiste paarilistega seal trenne läbi. Arvatavasti on ka Kusti ja Mart seal varbad liivaseks saanud. Ei usu, et oma ala tipud Nõo Rannahalli kehvaks halliks nimetaks, vastasel juhul poleksid nad seal oma aega raisanud. Samas olen ka käinud Teras Hallis ja võin öelda, et tegemist on äärmiselt mõnna kohaga ega tahagi siin väita, et üks on parem kui teine. Pigem tahaks mõelda nii, et mõlemad kohad on sõbrad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

2 Comments
scroll to top