fbpx
Close

VIDEO | Eesti võrkpallur teenis humoorika tähistamisega punase kaardi ja ülemaailmse kuulsuse

Sten Kruuda. | Foto: Lempo Volley

Soome esiliigaklubis Lempäälä Lempo-Volley’s mängiv temporündaja Sten Kruuda tähistas põhiturniiri viimases mängus punktivõitu kuke jäljendamisega ja teenis punase kaardi.

34-aastane Kruuda sai kolmanda geimi otsustavatel hetkedel vastaste rünnakule bloki ette ja tähistas head sooritust omanäoliselt. Et Lempo-Volley’l oli kollane kaart juba all, otsustati eestlast ja ühtlasi kogu meeskonda karistada punase kaardiga, mis tähendas punktikaotust. Kruuda ja teised Lempo mängijad olid kohtuniku otsuses üllatunud, sest leidsid, et tegu oli süütu naljaga.

Sten Kruuda on Tartus sündinud Eesti võrkpallur, kes kolis Soome juba lapsepõlves, kui tema isa, endine tippmängija Parri Kruuda sinna mängima siirdus. Sten Kruuda on mänginud kogu elu Soomes – peamiselt esi-, aga mõnda aega ka meistriliigas.

Alles 2019. aastal loodud Lempo-Volley kaotas nimetatud kohtumise võõrsil 1:3 Kyyjärve Kykyle, kus on mänginud varasemalt mitmed Eesti võrkpallurid. Esiliiga põhiturniiri lõpetas Lempo-Volley kolmandal kohal.

Vaata Kruuda tähistamist videost, mis on tänaseks jõudnud juba populaarse rahvusvahelise volleportaali World of Volley sotsiaalmeedia kanali kaudu ka võrkpallisõpradeni üle maailma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top