fbpx
Close

Podcast “Kuldne geim” | Rivo koostab eurosarjaks uut meeskonda, Andres võtab Reneel trennis tuju ära

Renee Teppan, Andres Toobal, Karl Rinaldo ja Rivo Vesik. | Foto: Võrkpall24

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” 79. osa läheb eetrisse taas Manta Maja stuudiost, kus on koha sisse võtnud kuulajatele juba tuttav nelik koosseisus Renee Teppan, Andres Toobal, Rivo Vesik ja Karl Rinaldo.

Olgugi et kodusel võrkpallimaastikul viimase nädala jooksul liiga palju tähtsaid mänge ei peetud, leidub teemasid, mille üle tõsiselt arutada ja nalja sekka visata, küll ja veel.

Muuhulgas tuleb jutuks:

*Kuhu loodab Rivo lähiajal lennata?
*Kes rikub Reneel teisipäeva hommikuti treeningul tuju ära?
*Mis on nädala jooksul juhtunud Andresega?
*Segadus telefoniga – milline tuntud korvpallur helistab Rivole? Järgneb põhjalik analüüs päevakajalistel korvpalliteemadel.
*Eesti klubid edenevad eurosarjas finaalile üha lähemale. Kui suured on Pärnu ja Saaremaa šansid jõuda “mulli” kaudu nelja meeskonna finaalturniirile?
*Millise meeskonnaga läheks Rivo eurosarjas preemiarahade järele?
*Eesti esinaiskond TalTech/Tradehouse kaotas üllatuslikul Audentese SG/Noortekoondisele. Vaatame mündi mõlemat poolt ehk kurvastame ja rõõmustame ning otsime põhjuseid ja lahendusi.
*Kõne sõbrale: Akaa Volley peatreener Oliver Lüütsepp räägib elust Soomes ja selgitab, miks Markkus Keel pole põhjanaabrite kuulsa ründaja Urpo Sivulaga veel klappi leidnud.
*Robert Täht ja Timo Tammemaa karantiinist väljas ja algkoosseisus platsil, tasuks võit.
*Miks naasis Andri Aganits Kreekast juba koju?
*Kuulajate küsimused. Millist “Kuldse geimi” tegijat on kutsutud “Maskis laulja” saatesse? Kas võrkpallis kasutatakse dopingut? Kuidas hooaega koroona kiuste jätkata?
*Kes proovis Rivot ja teisi saate tegijaid suukorvistada ning kus hakkab kvartett edaspidi saunas käima?

“Kuldne geim”, 79. osa:

scroll to top