fbpx
Close

Podcast “Kuldne geim” | Saates Tartu vs. Tallinn – karikafinaali eripärast, saarlaste raskustest ja kuulajaküsimustest

Andres Toobal, Renee Teppan, Alar Rikberg ja Karl Rinaldo. | Foto: Võrkpall24

Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” läheb eetrisse 89. osaga, kus võetakse teemadena ette nii Eesti aasta parimate võrkpallurite väljakuulutamine, ajalooline naiste karikafinaal, kuulajate omanäolised küsimused, Saaremaa Võrkpalliklubi rahalised raskused kui ka Timo Tammemaa võidukad esitused Poolas.

Saates löövad kaasa sel hooajal Eesti karika võitnud Tallinna Selveri liikmed Andres Toobal ja Renee Teppan ning nende finaalivastane, Tartu Bigbanki peatreener Alar Rikberg. Saatejuht on Karl Rinaldo.

Muuhulgas tuleb jutuks:

*Saate tegijad ulatavad abikäe võrdõiguslastele ja aitavad riiki tuua tasakaalu.
*Aasta rannavolletreener Rivo ja tema ajatsoonid. Miks peaks Rivo naasma Araabia Ühendemiraatidest šokolaadiga, mis sisaldab vääriskive ja naftat?
*Kumb algkoosseis oleks puhtalt koduklubide põhjal kõvem – kas Eesti võrkpalli- või korvpallikoondise oma?
*Kas Eesti aasta võrkpalluriteks sai valitud õiged mängijad?
*Naiste karikafinaali analüüs: TalTech/Tradehouse – Audentese SG/Noortekoondis 3:0. Mis ja kes tegid finaalmängu ära?
*Mida tegi TalTechi peatreener Marko Mett finaalis õigesti?
*Suurtoetajate roll Eesti spordis TalTechi klubi näitel.
*4Sport esitleb: kuulajate häid küsimusi ei jõua ära kiita. Teemad varieeruvad, alustades toidulisanditest ja intervjuude andmisest ning lõpetades ÜKE-treeningute lastele huvitavaks tegemise ja esiliiga rolliga Eesti võrkpallis. Boonusena Marko Kiljaku personaalteema.
*Credit24 Meistriliiga liider Saaremaa Võrkpalliklubi on mängijatele võlgu jäänud, sest peatoetajalt pole maksed laekunud. Kuidas taolises olukorras talitada ja kas selline seis võib saarlasi hoopis tugevamaks muuta?
*Kui valus löök oleks saarlaste võrkpallikaardilt kadumine Eesti võrkpallile?
*Karo Mets esitleb: kõne Poola tippklubis Rzeszowi Asseco Resovias üha paremaid mänge tegevale Timo Tammemaale. Saarlane räägib hetkevormist ja avab telgitaguseid.

“Kuldne geim”, 89. osa:

scroll to top