fbpx
Close

Poola meedia kinnitab: Renee Teppan asendab Mariusz Wlazlyt ka tänases Meistrite liiga kohtumises

Belchatowi peatreener Roberto Piazza saadab täna väljakule taas Renee Teppani. | Foto: PlusLiga

Poola meisterklubi Belchatowi Skra kohtub täna üliolulises Meistrite liiga alagrupimängus kell 19.00 koduse konkurendi Gdanski Trefliga. Poola meedia kinnitab, et Belchatowi kapten Mariusz Wlazly jääb kohtumisest eemale.

35-aastast diagonaalründajat on seganud juba enam kui kuu aega õlavigastus, mis ei lase tal rünnata. Wlazlyt on seetõttu kasutatud viimastes mängudes üksnes vahetusmängijana, et blokki tugevdada.

Tänasest mängust jääb Wlazly aga täielikult eemale, sest ta lendas Itaaliasse Euroopa tippspetsialistide hoole alla ravi saama.

Wlazly asendajana jätkab niisiis Belchatowi põhikoosseisus mängimist Eesti koondislane Renee Teppan, kes on aja möödudes üha paremat klappi sidemängija ja kogu meeskonnaga leidmas.

Lisaks Wlazlyle peab Belchatow taas hakkama saama Iraani koondise nurgaründaja Milad Ebadipouri ja Poola temporündaja Patryk Czarnowskita. Neidki vaevab vigastus.

Enne tänast mängu juhib D-alagruppi Gdansk 9 punktiga, järgnevad Belchatow 7, Maaseik 6 ja Berliin 5 punktiga. Alagruppidest pääsevad edasi vaid võitjad ja kolm paremat teise koha omanikku.

scroll to top