fbpx
Close

Rannavollehooaeg toob uue mängupaiga ja ühe lisaetapi

Tänavu saab ilmselt taas näha ka meie paremaid rannavõrkpallureid osadel kohalikel etappidel osalemas. Ülemises reas: Heleene Hollas, Kusti Nõlvak, Indrek Verro, Timo Lõhmus, Mart Tiisaar, all Liisa Soomets ja Dmitri Korotkov. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

2021. aasta Eesti rannavõrkpalli Grand Prix sari koosneb kuuest etapist. Uue mängupaigana on kavas Kloogaranna etapp. Uuenenud on ka registreerimise ja tulemuste platvorm. 

Sarja avaetapp Jazz Pesulad Cup toimub Tartus juuni alguses ja viimaseks etapiks on Värska Vesi Cup Paides, kus selguvad Eesti meistrid.

Sarja üldarvestust ei peeta, eraldiseisva etapina toimuvad Eesti karikavõistlused ja Eesti meistrivõistlused. Võrreldes eelmise hooajaga on kavas viie etapi asemel kuus etappi: Rakvere osavõistlust enam kavas pole, tagasi on kalendris aga Viljandi etapp ja uue liitujana, nagu juba öeldud, Kloogaranna.

Grand Prix 2021:

  • 4.-6. juuni Jazz Pesulad Cup, Tartu
  • 18.-20. juuni Optibet/Teras Beach Cup, Tallinn
  • 2.-4. juuli McDavid Cup, Pärnu
  • 16.-18. juuli Nokia Cup, Viljandi
  • 30. juuli-1. august M.V Wool Cup, Kloogaranna (Karikafinaal)
  • 13.-15. august Värska Vesi Cup, Paide (Eesti meistrivõistlused)

Sellest hooajast on sarja registreerumiseks ja tulemuste jälgimiseks kasutusel uus ja mugav platvorm: https://beachvolley.io/ee/tour/EBV

Kõigil etappidel näeb otsustavatest mängudest ka otsepilti.

Kui ühel etapil osalejaid tuleb rohkem kui 24 paari (eraldi naistel ja meestel), toimuvad reedel ka kvalifikatsioonimängud.

Igal etapil antakse selgi suvel välja kõige väärtuslikuma mängija ehk MVP auhinnad nii meestele kui naistele. Teras Beach premeerib MVP auhinna võitjaid Teras Beachi väljakute krediidi ja MVP särgiga. Credit24 tunnustab parimaid 100 euroga ja Credit24 pusaga.

scroll to top