fbpx
Close

Saaremaa toob meeskonda MM-il mänginud mehe, kuid eestlased ei pruugi kohta algkoosseisus loovutada

Saaremaa võrkpalliklubi uus mänguvorm. | Foto: Pärnu VK

Saaremaa Võrkpalliklubi pikale veninud nurgaründaja otsingud on selleks korraks loodetavasti lõppenud, sest meeskonna nimekirja lisati Puerto Rico koondise põhimees Eddie Rivera.

26-aastane Rivera on kogu oma senise karjääri mänginud teisel pool ookeani, seega õige pildi temast saavad nii võrkpallisõbrad kui ka klubi treenerid ette alles siis, kui ta lõpuks kohale ilmub.

Puerto Rico jäi MM-il jagama 21.-24. kohta, sest kaotas D-alagrupis oodatult kõik mängud. Väikeseks õnnestumiseks võib siiski pidada kahte geimivõitu Soome (Riveralt 10 p) ja ühte geimivõitu Kuuba vastu (Riveralt 11 p). Küll aga ei tähenda Puerto Rico koondise algrivistusse kuulumine seda, et Rivera peaks selgelt parem olema Saaremaa eestlastest nurgameestest Rauno Tammest, Helar Jalast ja Mart Toomist. Võimalik, et kohalik trio mängib uue külalise isegi üle.

Saaremaa meeskond on nurgaründaja kohale otsinud heal tasemel põhimeest juba suve algusest saati, ent õnnetul kombel ütlesid kolme-nelja kuu jooksul umbes kümme mängijat neile ära. Septembris toodi lõpuks meeskonda kolumblane Humberto Machacon, ent koostöö temaga piirdus vähem kui nädalaga. 191-sentimeetrise Riveraga sõlmiti aga kohe leping, mis tähendab, et teda ilmselt lähiajal minema ei saadeta.

scroll to top