fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Milline saade on kogunud “Kuldse geimi” ajaloos ülekaalukalt enim kuulajaid?

Manta maja stuudio. | Foto: Võrkpall24

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” aastalõpu eriosas puudutas TeamShieldi küsimusmäng saadet ennast.

Küsisime järgnevat: milline osa on meie saate ajaloo kuulatuim? Kes oli tookord saatekülaline ja kui palju seda osa kuulati?

Vastuse saab saata kuni uue nädala teisipäevani aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu võitis Sander Süld. Sander, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame. Erisaate puhul välja pandud eriauhinna, poolteist tundi rannavõrkpalli Teras Beachil, võitis aga Raigo Mõts. Raigo, selleks, et auhind kätte saada, võta Facebooki vahendusel ühendust Rivo Vesikuga.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu erisaadet:

scroll to top