fbpx
Close

VIDEO | Teppan sai maailma esiklubi vastu kirja täismängu, Cretu ja Rikberg kohtuvad poolfinaalis itaallastega

Belchatowi kaptenil Mariusz Wlazlyl täitus eile 15 aastat klubis. | Foto: FIVB

Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra pidas koduõuel toimuval klubide MM-il oma viimase mängu, kui kaotas kolmandas alagrupimängus Kaasani Zeniidile 1:3 (-16, 17, -27, -21). 

Kui tiitlikaitsja Zeniit andis edasipääsu minetanuna puhkepäeva Maksim Mihhailovile ja Earvin N’Gapethile, siis sarnase saatusega Belchatow kinkis vaba päeva kapten Mariusz Wlazlyle, kellel täitus eile 15. aasta Poola esiklubis.

Wlazly puudumine tähendas seda, et esmakordselt klubide MM-i ajaloos pääses eestlane kohtumises algkoosseisu. Belchatowi diagonaalründaja Renee Teppan ei suutnud maailma parima meeskonna vastu end parimast küljest näidata ja realiseeris 21 tõstest vaid 4. Kokku temalt 6 punkti. Poolakate resultatiivseim oli keskblokeerija Jakub Kochanowski 15 punktiga, võitjatele tõid Andrei Surmatševski ja Nikita Aleksejev 20 punkti.

Rzeszowi Asseco Resovia kaotas eile 0:3 (24, 23, 20) Trentinole. Laupäevases poolfinaalis kohtub Gheorghe Cretu ja Alar Rikbergi juhendatav Resovia Civitanova Lubega, Trentino mängib Novõi Urengoi Fakeliga.

Lõplik tabeliseis. | Foto: FIVB

Mängu kokkuvõte (Teppani üks õnnestunud rünnak kohe avaminutil):

scroll to top