fbpx
Close

Vollesõbrad, kandideerima! “Võrguplatsid korda!” annab taas kümnele väljakule uue ilme

Just selliseid väljakuid aitab “Võrguplatsid korda!” projekt uuemaks ja kvaliteetsemaks tuunida. | Foto: volley.ee

Ka sel aastal toimub Eesti Võrkpalli Liidu ja Oma Ehitaja koostöös üle-eestiline projekt “Võrguplatsid korda!”, mille raames saab Eesti juurde kümme mängukorras võrkpalliväljakut, vahendab volley.ee. Taotluste esitamise tähtaega pikendati kuni 22. aprillini. 

Juba 12. korda toimuv projekti raames on Eesti Võrkpalli Liit koostöös Oma Ehitaja, Credit24 ning Tallinna Spordi-ja Noorsooametiga korrastanud ja rajanud 120 võrkpalliväljakut. Nii jõuame sel suvel 130 väljakuni. Projekti suurtoetajana jätkab ehitusettevõte Oma Ehitaja, kes tarnib väljakute korrastamiseks ja komplekteerimiseks vajalikud vahendid.

Võrkpalliliidu projektijuht Liis Nesler sõnab: “On hea meel näha, et tänu Oma Ehitajale ja “Võrguplatsid korda” projektile on tänaseks juba rohkem kui 100 võrkpalliväljakut üle Eesti uue ilme saanud. Tänu sellele saavad rannavolle huvilised ja harrastajad oma kodukohtades tegeleda just endale südamelähedase spordialaga. Loodan väga, et see projekt jätkub veel pikki aastaid ja nii saame Eestis rannavõrkpalli harrastavaid inimesi näha aina rohkem ja rohkem – võrkpall on tõesti võrratu!”

Žürii vaatab kõik taotlused hoolega läbi ning valib parimate argumentatsioonide ning illustreerivate materjalide alusel välja 6 kohta, kuhu juba sel aastal uued platsid tulevad. Lisaks valib žürii avalduste hulgast veel 10 taotlust, mille lühikirjeldused lähevad 22. aprillil Postimees.ee portaalis toimuvale rahvahääletusele, kus kõik soovijad saavad ühe nädala jooksul anda oma poolthääle kõige rohkem meeldinud kohale. Rahvahääletuse tulemusena selgub 4 enam toetust kogunud kohta, kuhu samuti sel aastal võrkpalliplats rajatakse.

Taotlused vaatab läbi žürii, kelle hulka kuuluvad ka Eesti rahvusmeeskonna kapten Kert Toobal ja Eesti läbi aegade üks paremaid rannavõrkpallureid Rivo Vesik. Samuti on žüriis esindatud Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur, tegevjuht Helen Veermäe ja AS Oma Ehitaja esimees Indrek Moorats.

Loe konkursi tingimuste, ajakava ja taotlemisjuhiste kohta volley.ee täispikast artiklist.

scroll to top