fbpx
Close

4Sport esitleb | “Kuldne geim” paneb populaarseimas rubriigis välja taas 40-eurose kinkekaardi!

Rivo Vesik, Renee Teppan, Andres Toobal ja Karl Rinaldo Manta Maja stuudios. | Foto: Võrkpall24

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” küsimusmängu toetaja 4Sport paneb järgmisel nädalal eetrisse minevas “Kuldse geimi” saates välja 40-eurose kinkekaardi.

“Kuldses geimis” võetakse taas ette lugejate küsimused, millele vastavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan ja Karl Rinaldo. Küsimused võivad olla suunatud personaalselt kellelegi kvartetist, kuid ei pea. Oodatud on nii kõige spordikaugemate võrkpallisõprade küsimused kui ka spetsialistide arupärimised. Samuti on oodatud erinevad teemapüstitused, tähelepanekud ja vimkad. Pärast küsimustele vastamist langetavad saate tegijad otsuse, millisele küsijale läheb 40-eurone 4Sporti kinkekaart. Rõõm on olnud tõdeda, et kuulajate küsimusi hõlmavast rubriigist on saanud lühikese aja jooksul saate populaarseim osa.

Uus saade lindistatakse teisipäeval, küsimused palume seega läkitada aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse hiljemalt esmaspäeval.

NB! Juhul, kui küsija ei soovi, et tema nimi saates täispikkuses ette loetakse, siis andke sellest küsimust läkitades märku.

Tutvu 4Sporti valikuga nende kodulehe ja Facebooki lehe kaudu.

scroll to top