Treial ja Kollo jäid Itaalias raskesse seisu

Kristo Kollo ja Henri Treiali stiilinäide blokist. | Foto: Mondovi

Itaalia esiliigas pidasid oma esimese play-off’i kohtumise Henri Treial ja Kristo Kollo, kui nende koduklubi VBC Mondovi jäi alla teise divisjoni neljandale klubile Cantule 1:3 (15:25, 18:25, 25:19, 23:25)

Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria avakohtumises kaotas kodusaalis mänginud Mondovi esimesed kaks geimi kindlalt 15:25 ja 18:25. Kolmas geim küll võideti 25:19, ent neljas ja ühtlasi viimane kaotati 23:25.

Eesti koondislased tegid küllaltki tagasihoidliku esituse. Kollo arvele kanti 7 punkti (+1), millest kõik tulid rünnakuga. Vastuvõtuprotsendiks kujunes nurgaründajal 45. Treial lisas 8 silma (+3). 5 tõstet saanud võrukas suutis neist realiseerida 4 (80%), lisaks tõi keskblokeerijana tegutsev mängumees 3 punkti blokiga ja ühe serviga.

Korduskohtumine peetakse 10. aprillil Cantu koduväljakul.