fbpx
Close

Hanno Pevkur: Inglismaa vutiliiga ülekannete eest küsitakse vähem raha kui võrkpalli Meistrite liiga eest

Hanno Pevkur. | Foto: ekraanitõmmis

Võrkpallientusiast Kert Kärner tegi koostöös Baltic Broadcastinguga taas aasta lõpus videointervjuu ühe Eesti võrkpallis olulise isikuga, kelleks seekord sai välja valitud alaliidu president Hanno Pevkur.

Kokkuvõtlikus aastaintervjuus puudutati muuhulgas teemat, mis Eestis võrkpalli populariseerimist on tugevalt takistanud ehk olematuid teleülekandeid rahvusvahelistest klubivõrkpalli kohtumistest.

Miks televisioonis võrkpalli nii vähe on? “Seal on palju erinevaid nüansse,” vastas Pevkur, kes kandideeris tänavu Euroopa võrkpalliliidu juhiks, ent jäi istuvale presidendi Aleksandar Boricicile alla. “Eks kõigepealt ikkagi see, mis teleõigused maksavad ja kes on valmis nende eest maksma. Kui võrkpalli teleõiguste omanik küsib ka Eesti telekanalite käest rohkem kui küsib Inglismaa jalgpalli kõrgliiga teleõiguste omanik, siis on lihtsam võtta Inglismaa kõrgliiga ülekanded kui näiteks võrkpalli Meistrite liiga ülekanded.”

Intervjuus saab teada ka palju muud huvitavat. Muuhulgas tuleb jutuks näiteks see, millises Tallinna hallis plaanitakse läbi viia meeste EM-finaalturniiri alagrupiturniir, kas Pevkur plaanib kandideerida Euroopa võrkpallijuhiks ka nelja aasta pärast, milline on Eesti koondise hetkeseis ja kui kerge või raske on hetkel võrkpalli raha juurde leida.

Intervjuu Hanno Pevkuriga:

scroll to top