fbpx
Close

Markkus Keel siirdub keset hooaega Euroopa tippliigasse!

Markkus Keel. | Foto: CEV

Eesti rahvusmeeskonna 25-aastane sidemängija Markkus Keel siirdub Akaa Volleyst Prantsusmaa kõrgliigaklubisse Nice’i, et asendada vigastada saanud põhimeest, argentiinlast Matias Giraudot.

“Nii on,” kinnitas Keel üleminekut Akaa kodulehel. Nice paikneb Prantsusmaal 14 meeskonna konkurentsis 12. kohal, olles kogunud 3 võitu ja 11 kaotust. Ardo Kreegi koduklubi Sete asub tabelis koha võrra kõrgemal, ent on teeninud juba kolm võitu rohkem.

“Agent võttis ühendust reedel ja otsus tuli teha kiiresti. Rääkisime Akaaga asjad selgeks ja nädalavahetusel andsin prantslastele teada, et saabun Nice’i esimesel võimalusel. Arvan, et karjääri silmas pidades on see hetkel parim otsus,” sõnas Keel, kes on varasemalt mänginud lisaks Soomele nii Eestis, Austrias kui ka Belgias.

Üleminek sai Oliver Lüütsepa juhendatava Akaa jaoks teoks tähtsal ajal, sest jaanuari viimastel päevadel mängib klubi esmakordselt Tamperes Soome karikavõistluste nelja meeskonna finaalturniiril. Poolfinaalis kohtutakse 30. jaanuaril Sastamala VaLePa’ga. Nendes mängudes tegutseb Akaa sidemängijana 26-aastane Mikko Kuusela.

“Keele leping lõpetati kahe osapoole kokkuleppel. Klubi juhtkond mõistab, et kui 25-aastane mängija saab pakkumise ühest Euroopa tippliigast, ei saa teda takistada,” rääkis Akaa tegevjuht Torsti Mahlanen. Tema sõnul algavad kohe uue sidemängija otsingud, kuigi karikavõistluste finaalturniirile minnakse ilmselt vastu veel ühe sidemängijaga.

AKAA-VOLLEYN MARKKUS KEEL RANSKAN LIIGAAN (18.1.2021, Harri Mattila)

Akaa-Volley menetti toisen passarinsa juuri ennen…

Posted by Akaa-Volley on Esmaspäev, 18. jaanuar 2021

scroll to top