fbpx
Close

Mis on saanud Eesti, Soome ja Läti ühisliiga plaanist?

Hanno Pevkur. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Kaks kuud tagasi võrkpalliliidu poolt välja käidud idee meeste Eesti, Soome ja Läti ühisliigast uuel hooajal ilmselt tõeks veel ei saa, sest läbirääkimised on jäänud toppama.

“Ausalt öeldes pole selle üle viimasel ajal enam üldse arutanud,” tunnistas Eesti võrkpalliliidu president Hanno Pevkur ja viitas koroonaviiruse puhangule. “Viimane info oli see, et soomlased lubasid eelmiseks nädalaks saata omapoolsed ettepanekud. Neid pole aga siiani tulnud. Pean asja uurima.”

Kas lootus uuel hooajal uue liigaga alustamisest on seega kustunud? “Mnjah, väga keeruline on näha, kuidas seda võiks veel toimima saada. Minna praeguses olukorras potentsiaalsete toetajate jutule… Kõik vaatavad, kuidas kulusid kokku tõmmata, uusi kohustusi ei otsi keegi. Olukord on muutunud varasemast oluliselt keerulisemaks,” tõdes Pevkur.

Eriolukorrast lähtuvalt on täna kerkinud üles hoopis küsimus, kui tõsise hoobi annab koroonaviirus spordile ja Eesti võrkpalliklubidele. Mida kauem epideemia kestab, seda keerulisem on võistkondadel uuel hooajal seniseid eelarveid säilitada, kasvatamisest rääkimata.

scroll to top