fbpx
Close

Otsekohene kriitika tõi Raadikule Soome tippklubist hundipassi

Andrus Raadik. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti koondise nurgaründaja Andrus Raadiku hooaeg sai läbi plaanitust varem, sest Savo Volley otsustas temaga lepingu enne Soome meistrivõistluste pronksiseeria algust katkestada.

Raadik kritiseeris reedel (29.03) Võrkpall24.ee’s ilmunud artiklis tugevalt nii klubi juhtkonda kui peatreenerit. Pärnakas ei mõistnud muuhulgas seda, miks profimeeskond tegi enamikel kordadel mõlemad trennid ära juba päeva esimeses pooles. Sedasi ei suutnud mängijad Raadiku sõnul päeva teiseks trenniks taastuda ning sagenesid vigastused. Samuti jäi tema jaoks arusaamatuks, miks kasutas peatreener Jukka Tuovinen hooaja otsustavates mängudes sidemängija kohal 18-aastast Fjodor Ivanovi, mitte kogenud Petteri Penttineni.

Täna hommikul kutsus klubi juhtkond nimetatud artikli valguses Raadiku n-ö vaibale ja teatas, et reeglite rikkumise tõttu on otsustatud eestlasega leping ennetähtaegselt lõpetada.

“Mängija lepingus on punkt, kus on kirjas, et ta ei tohi meeskonna siseasju avalikkuses lahata. Raadik eksis selle reegli vastu,” ütles klubi tegevjuht Timo Perälä napisõnaliselt Soome meediale.

Savol läheb teisipäeval algavas Soome meistrivõistluste pronksiseerias Loimaa Hurrikaani vastu ilmselt päris raskeks, sest Raadiku kõrval jäävad mängust mitu põhimeest eemale ka vigastuse tõttu.

Loe ka: Raadik soovib Savost lahkuda: siinne “õhtud vabad” treeninggraafik pole inimlik!

scroll to top