fbpx
Close

Servidega Ukraina heaks – Savo sponsor annetab iga Raadiku ässa eest Unicefile 100 eurot!

Andrus Raadik. | Foto: Juha Leskinen/Soome võrkpalliliit

Andrus Raadiku koduklubi Savo Volley ja toetajafirma Metsäkorjuu Kauhanen seavad järgmiseks kohtumiseks Raisio Loimu vastu üles “ässakampaania”, millega aidatakse Ukraina sõjakonfliktis hätta sattunud lapsi.

Nimelt teatas Savo sotsiaalmeedias, et Metsäkorjuu Keuhanen annetab Ukraina laste heaks iga Raadiku löödud ässpallingu eest 100 ja teiste mängijate ässade eest 50 eurot. Raha läheb ÜRO lasteorganisatsioonile Unicef.

“Ukraina sõda on viimastel nädalatel maailma kõvasti raputanud ja olukord on mõjutanud suuresti kogu spordimaailma,” seisab Savo Volley Facebooki lehel. “Andrus Raadiku sponsorfirma Metsäkorjuu Keuhanen Oy ja ka meie Savo Volleys tahame koos aidata kriisi keskele sattunud inimesi.”

“Homme on ainult üks eesmärk!” sõnas Raadik ise uudispostitust jagades, vihjates toetuskampaania olulisusele. Postituse juures olevast videost on näha, et eestlane on sel hooajal servijoone taga ohtlik olnud – seega võib loota kampaania suurele edule.

Samuti kutsus Savo oma postituses ka muid koostööpartnereid ja firmasid üles sarnaseid ettevõtmisi korraldama ja kriisi sattunud lapsi aitama. Postituse kommentaariumis on juba paar inimest kampaaniaga ühinenud, lubades iga ässpallingu eest isikliku 10 euroga ettevõtmist toetada.

scroll to top