fbpx
Close

Podcast “Kuldne geim” | Publikurekord, Julius Caesar ja amatöörklubi proffide keskel

Seekordse saate koosseis: Uku Rummi, Taavi Nõmmistu, Andris Õunpuu ja Karl Rinaldo. | Foto: Võrkpall24.ee

Taskuhäälingu saate “Kuldse geimi” kuuendas osas tervitavad saatejuhid Karl Rinaldo ja Uku Rummi stuudios Rakvere Võrkpalliklubi rünnakuliidreid Andris Õunpuud (35) ja Taavi Nõmmistut (27).

Lääne-Virumaa amatöörklubi on teatavasti koduste meistrivõistluste pronksiseerias suutnud Eesti suurima eelarvega klubile ehk Saaremaale näidata hambaid ning homse neljanda kohtumise eel on on seis 1:2.

Ent Õunpuu ja Nõmmistuga tuli juttu ka paljust muust. Õunpuu rääkis, millal ja kuidas töö kõrvalt tipptasemel sporti üritatakse teha ning mis on selle rõõmud ja valud. Ühtlasi meenutasime mõlema saatekülalise karjääri tipphetki ehk Õunpuu paari aasta tagust Balti liiga tiitlit Rakverega ja Nõmmistu samasse perioodi jäänud välislepingut Euroopa tippklubi Maaseikiga. Lõpuks ometi saavad võrkpallisõbrad ka teada, miks tuntakse Õunpuud juba aastaid hüüdnime all “Jull”.

Mõistagi arutasime saates ka päevakajalistel teemadel, selgitasime välja nädala tegija ja viisime läbi uue küsimusmängu.

Võrkpall24 eelmist saadet, kus olid külas rannavõrkpallurid Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak, kuulati erinevates kanalites kokku rekordiliselt palju, üle 6000 korra.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Äripäeva ja Delfiga.

scroll to top