fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Mis on eestlastest rahvusvahelise kategooria kohtunike keskmine vanus?

Helar Jalg, Reto Giger ja kohtunik Risto Strandson lõbusalt mänguolukorrale reageerimas. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” oli möödunud nädalal teemaks kohtuniketöö, millest lähtuvalt esitasime kuulajatele ka seekordse küsimuse.

Küsisime järgnevat: mis on Eesti rahvusvahelise kategooria võrkpallikohtunike keskmine vanus? Vihjena lisasime, et Eestis on täna kaheksa rahvusvahelise kategooria kohtunikku, kui liita kokku saali- ja rannavõrkpallis tegutsevad isikud.

Vastuse saab saata kuni kuni kolmapäeva pärastlõunani aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Joosep Järvpõld. Joosep, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

Eelmise saate eriauhinna ehk tasuta mänguaja Teras Beachi rannahallis võitis meie saate lojaalne kuulaja Aare Alba. Aitäh, Aare!

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet täispikkuses:

scroll to top