fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Mitu päeva on Rivo Vesik olnud 2019. aastal välismaal?

Foto: Võrkpall24.ee

TeamShieldi küsimusmängus puudutame seekord suvel venelaste Vjatšeslav Krasilnikovi ja Oleg Stojanovski treenerina maailmameistriks tulnud Rivo Vesikut.

Küsime järgnevat: mitu päeva on Rivo olnud selle aastanumbri sees välismaal? Ajavahemik on 1. jaanuar kuni 28. november.

Vastuse saab saata kuni kolmapäeva varahommikuni aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu võitis Kaisa O. Kaisa, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Eelmise nädala “Kuldne geim”:

scroll to top