fbpx
Close

Üleplatsimees Venno: oleme Teppaniga võrdsel tasemel ja pole üldse tähtis, kumb parasjagu väljakul on

Oliver Venno | Foto: Siim Semiskar

Eesti võrkpallikoondise tänases võidumängus Iisraeli üle ainsana täismängu kirja saanud Oliver Venno kogus üleplatsimehena 19 punkti (+14). 

Eesti võitis pärast rabedat algust külalisi lõpuks väga kindlalt, lõppskoor 3:0 (19, 21, 15). Statistika.

“Sellise atmosfääriga mängus on tõeliselt vinge väljakul olla,” sõnas Venno pärast puupüsti täis Kalevi spordihallis peetud kohtumist. “Väga kodune tunne oli. Nagu Kert Toobal ütleb: nüüd tuleb teha kõik endast olenev, et seda fännibaasi veelgi suurendada.”

28-aastasele Vennole ei valmista mingit probleemi see, et tänavusel suvel on ta enamikes mängudes jäänud Renee Teppani varju.

“See pole minu jaoks üldse tähtis, kes meist parasjagu väljakul on. Oleme tasemelt umbes võrdsed. Peamine on see, et meeskond võidab. Lätis mängis tema, seega oli loogiline, et täna mängitatakse mind,” sõnas Venno, kes tunnistas, et tunneb end oma traditsioonilisel positsioonil mõnusamalt kui nurgaründes, kus mängis olude sunnil suve esimeses pooles.

Stefan Kaibaldi ja Markkus Keelega, kes on sel suvel A-koondises tuleristsed saanud (Kaibaldilt täna ametlikus mängus suisa debüüt), jäi Türgi liigas karjääri jätkav Venno rahule.

“Ma arvan, et neil oli väga kasulik sellise publiku ees mäng kirja saada. Eks nii see koondisekarjäär algabki. Mõlemad said oma tööga ilusti hakkama, eriti just servijoone taga,” kiitis Venno.

scroll to top