fbpx
Close

Vägev! Renee Teppan kerkis Meistrite liiga mängus üleplatsimeheks

Renee Teppan. | Foto: PlusLiga

Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Renee Teppan tegi täna Meistrite liigas oma karjääri ühe silmapaistvama mängu, kogudes Belchatowi Skra 3:0 (21, 22, 23) võidumängus Berliini vastu üleplatsimehena 17 punkti (+13).

25-aastane Teppan, kes pääses meeskonna kapteni Mariusz Wlazly puudumisel teist mängu järjest põhikoosseisu, realiseeris 26 tõstest suisa 15 (58%), lisaks sai ta kirja ühe punkti blokiga ja serviga. Sügisene maailmameister Jakub Kochanowski lisas 16 punkti (+15) ja Milad Ebadipour 8 punkti (+2). Võõrustajate resultatiivseim oli Kyle Russell 17 punktiga (+12). Statistika.

Poola ja Saksamaa meistri olulist mängu oli Berliinis vaatamas 4200 pealtvaatajat.

Tänases teises D-alagrupi mängus kaotas Keith Puparti ja Timo Tammemaa koduklubi Maaseiki Greenyard võõrsil 1:3 (22, -22, -20, -20) Gdanskile. Tammemaa säras nii blokis kui servil, tuues nimetatud elementide toel kokku 6 punkti. Rünnakul realiseeris ta 8 tõstest 5. Kokku seega 11 punkti (+7). Pupart oli küll mänguks üles antud, ent kordagi väljakul ei käinud. Põhjuseks oli sedapuhku treeneri otsus, mitte vigastus. Statistika.

Belchatow jagab D-alagrupis esikohta Gdanskiga, mõlemal on kirjas 2 võitu ja 1 kaotus. Maaseik ja Berliin jagavad 1 võidu ja 2 kaotusega kolmandat ja neljandat kohta. Meistrite liiga veerandfinaali pääsevad viie alagrupi võitjad ja kolm paremat teise koha omanikku.

scroll to top