fbpx
Close

Itaalias karjääri jätkav Laak: eesmärk on hakata vaikselt mänguaega kasvatama

Kertu Laak. | Foto: Chieri

Eesti rahvusnaiskonna diagonaalründaja Kertu Laak (22) jätkab karjääri oodatult Itaalia kõrgliigaklubis Chieri, millega ta sõlmis mullu kaheaastase lepingu.

“Minu kõrval jätkab diagonaalide osakonnas sarnaselt tänavusele hooajale Belgia mängija Kaja Grobelna, kellelt õppisin juba läinud hooajal väga palju. Järgmise hooaja pisike eesmärk olekski tema kõrval hakata vaikselt mänguaega kasvatama,” sõnas Laak Võrkpall24’le.

Chieri kogus tänavu Itaalias 14 naiskonna seas 8 võitu ja 11 kaotust ning paiknes hetkel, mil hooaeg lõpetati, seitsmendal kohal.

“Tiimina jäime kindlasti päris näljaseks, sest playoff’id teatavasti ei toimunud. Ma arvan, et oleme ka järgmisel hooajal Itaalia kõrgliigas arvestatav vastane. Loodetavasti on ka Itaalias olukord sügiseks rohkem maha rahunenud, nii et ootan uusi katsumusi juba huviga!” lisas Laak.

Eesti koondise põhitegijatest on uueks hooajaks ametlikult klubi leidnud endale ka nurgaründaja Kristiine Miilen, kes siirdus Prantsusmaa naiskonda Vandoeuvre-les-Nancy.

scroll to top