fbpx
Close

Prantsuse karikas: Kreek edenes eurosarjavõitja alistamisega poolfinaali, Kullerkann ja Orefice jäid lähikonkurendi vastu jõuetuks

Ardo Kreek meeskonnakaaslast kallistamas. | Foto: Volleytimes.com

Prantsuse karikasarjas on kätte jõudnud kulminatsiooninädal. Meeste turniiril saatis edu Ardo Kreeki ja Sete’i Aragod, naiste versioonis jäid rahvuskoondise temporündaja Liis Kullerkann ja peatreener Alessandro Orefice aga poolfinaali ukse taha.

Sete’i Arago alistas veerandfinaalis Narbonne’i kindlalt 3:0 (28:26, 25:17, 25:20) ja jõudis poolfinaali. Kindel võit on seda muljetavaldavam, et hiljuti tuli Narbonne Eesti võrkpallipublikulegi tuttava Ankara Halkbanki kahekordse alistamise järel Challenge Cupi võitjaks. Ka Prantsuse liigatabelis on Narbonne kahe enam kogutud punktiga Sete’ist koha võrra kõrgemal, neljandal positsioonil. Mängude statistika kahjuks saadaval ei ole.

Naiste karikavõistlustel aga Eesti koondislasi edu ei saatnud. Liis Kullerkannu ja Alessandro Orefice tööandja Venelles’i Pays d’Aix läks karikasarja veerandfinaalis vastamisi Cannes’i Racing Clubiga, kellelt tuli vastu võtta 0:3 (28:30, 22:25, 20:25). Cannes asub liigatabelis küll Venelles’ist kaks positsiooni tagapool, kuid on kogunud vaid ühe punkti vähem. Samuti on sel hooajal Venelles kaks korda liigamängudes Cannes’ile alla jäänud.

Poolfinaali jõudis aga Eesti koondise endine peatreener Lorenzo Micelli, kelle juhendatavad Le Cannet Volero klubist olid 3:1 (25:19, 17:25, 25:21, 25:17) üle Evreux naiskonnast.

Ardo Kreek ja Sete’i Arago lähevad poolfinaalis kokku Toursiga, kohtumine leiab aset juba kolmapäeva õhtul Eesti aja järgi kell 21.

scroll to top